Godło

Ośrodek Szkolno - Wychowawczy

im. Janusza Korczaka we Wschowie

MIKOŁAJ W OŚRODKU SZKOLNO – WYCHOWAWCZYM

 

 

 

„Jadą, jadą sanie, księżyc złoty świeci.
Hej, jedzie w nich Mikołaj do wszyściutkich dzieci”.

 


            W dniu 6 grudnia,  pomimo braku białego puchu św. Mikołaj przybył do Ośrodka Szkolno- Wychowawczego. Najpierw zawitał do wychowanków Domu Pomocy Społecznej prowadzonym przez Zgromadzenie Sióstr św. Elżbiety, którzy są uczniami naszego Ośrodka.  Potem odwiedził Ośrodek Rewalidacyjno – Wychowawczy, a następnie Przedszkole i  Szkołę Podstawową.

 

           
          Dzieci z radością i wielkim przejęciem powitały świętego Mikołaja. W tym niezwykłym dniu wszystkie dzieci otrzymały słodycze i zabawki, które zostały ufundowane przez sponsora – firmę budowlaną ze Szczecina.

 

            Radości z rozpakowywania prezentów było co niemiara. Nikt nie został pominięty, Święty Mikołaj  pamiętał o wszystkich. Po uśmiechniętych buziach można było się domyślać, że Mikołaj trafił z podarunkami. Dzieci podziękowały za niespodzianki i wizytę świętego. Ten dzień długo jeszcze będą wspominać z radością.

 

           Dzień Świętego Mikołaja stał się dniem pełnym radości dla wszystkich dzieci, które niecierpliwie czekały na niego z bijącym sercem i wypiekami na policzkach. Był to dzień, w którym spełniły się najskrytsze marzenia dzieciJ

 

W imieniu obdarowanych bardzo dziękujemy sponsorowi za ufundowanie prezentówJ

 

 

005

006

010

SAM 5065

SAM 5071

SAM 5118

SAM 5122

SAM 5138

Partnerzy:
Macius Fundacja PZU Piekarnia Cukiernia Gierczak Kronopol PNWM Erasmus+