Godło

Ośrodek Szkolno - Wychowawczy

im. Janusza Korczaka we Wschowie


 

W czwartek 14  maja  do Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego  zawitali goście z Zespołu Placówek Szkolno- Wychowawczych w Głogowie. Spotkanie przebiegało pod hasłem "Pies moim przyjacielem jest”. Dogoterapia okazała się świetnym sposobem na miłe i aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Dzieci z radością i dużym zaangażowaniem uczestniczyły w zajęciach. Chętnie karmiły, czesały, głaskały psy jak również chętnie chodziły z nimi na spacery. Wykorzystując sprzyjającą aurę pogodową zorganizowaliśmy także wiosenne grillowanie w ogródku szkolnym. Dużą atrakcją okazał się również plac zabaw, który zrobił na gościach niesamowite wrażenie.

 

Uśmiech i zadowolenie na twarzach dzieci były bezcenne. Podziękowaniom nie było końca, a w  ramach wdzięczności za zaproszenie otrzymaliśmy od gości piękne upominki, które będą przypominać nam o tym spotkaniu.

Będziemy miło wspominać ten wspólnie spędzony czas i mamy nadzieję, że nie było to ostatnie spotkanie z uczniami  Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczych w Głogowie.

 

Partnerzy:
Macius Fundacja PZU Piekarnia Cukiernia Gierczak Kronopol PNWM Erasmus+