Godło

Ośrodek Szkolno - Wychowawczy

im. Janusza Korczaka we Wschowie

„ W ten magiczny czas...”

              Tradycyjnie przed przerwą świąteczną społeczność naszej szkoły spotyka się, by uczcić pamiątkę Bożego Narodzenia. Jest to szczególny dzień, gdyż gromadzi razem wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły. Żywa, pięknie ozdobiona choinka, niepowtarzalny, świąteczny wystrój szkoły,  dzielenie się opłatkiem, spożywanie wigilijnych potraw i ciast przygotowanych przez rodziców, wspólne kolędowanie wprawiają wszystkich w świąteczny nastrój. W tym roku swoją obecnością zaszczycili nas goście z jednostki wojskowej, którzy podczas wakacji pomogli nam w malowaniu pomieszczeń w naszej szkole. Czas spędzony w towarzystwie kolegów, nauczycieli , opiekunów, rodziców i gości był przepełniony radością i życzliwością.

               Na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia wszystkim uczniom , nauczycielom, pracownikom szkoły, rodzicom oraz naszym przyjaciołom pragniemy złożyć serdeczne życzenia:

Aby te święta, a także cały nadchodzący rok upływał Wam w harmonii i zadumie, by nigdy nie zabrakło Wam ciepła drugiej osoby, a każdy dzień był pełen niezapomnianych chwil.

                                                      Karolina Jędrzychowska   z zespołem SP


Partnerzy:
Macius Fundacja PZU Piekarnia Cukiernia Gierczak Kronopol PNWM Erasmus+