Godło

Ośrodek Szkolno - Wychowawczy

im. Janusza Korczaka we Wschowie

1

 

 

 

 

 

 

 

W Polsce Dzień Bezpiecznego Internetu od 2005 roku organizowany jest przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę oraz Naukową i Akademicką Sieć Komputerową (NASK).

Coroku w naszej szkole obchodzimy „Dzień Bezpiecznego Internetu”.
W tym roku przypadał on 06 lutego 2018 roku. Tegoroczne obchody DBI będą trwały w naszej szkole do końca lutego. Podczas tegorocznych obchodów DBI zwracamy szczególną uwagę na zasady korzystania z Internetu oraz zjawisko uzależniania się od Internetu i telefonów komórkowych. Podczas zajęć mówimy, że każdy internauta ma prawo wykorzystywać potencjał sieci do samorealizacji, zdobywania informacji, nauki czy zabawy - ponosi jednak odpowiedzialność za swoje działania w Internecie. Zajęcia przeprowadzono w kl. IV-V, VI-VII oraz w klasie dla uczniów z autyzmem. Dla uczniów młodszych zajęcia odbędą się po feriach.

2

 

 

 

 

 

Wioleta Szyguła

Bartosz Jankowiak

3

Partnerzy:
Macius Fundacja PZU Piekarnia Cukiernia Gierczak Kronopol PNWM Erasmus+